TOP WHEY 80 protein  to odżywka wysokobiałkowa zaspakajająca rosnące zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy niezbędne do budowy tkanki mięśniowej przy intensywnym wysiłku fizycznym. Nasz produkt może być doskonałym źródłem białka dla sportowców, osób aktywnych oraz będących w fazie regeneracji po wysiłkowej. Koncentrat białek serwatkowych pochodzi w 100% z serwatki. Jest otrzymany w wyniku procesu ultrafiltracji i defiltracji serwatki. Wysuszony metodą rozpyłową, instantyzowany. Suplement cechuje łatwe rozpuszczanie, brak piany oraz wyważona kompozycja smakowa.

dopingg

DOSTĘPNE SMAKI: BANAN, WANILIA, CZEKOLADA,CZEKOLADA Z ORZECHAMI, JOGURT WIŚNIOWY, TRUSKAWKA

 

Zawartość opakowania: 907g
Polecane stosowanie:
Odmierzyć jedną porcję o wielkości 30 g (3 miarki ) i rozpuścić ją w 200 ml wody lub mleka. Stosować według indywidualnego zapotrzebowania: 2-3 razy dziennie bezpośrednio po przygotowaniu. Opakowanie zawiera 30 porcji po 30 g.

SKŁADNIKI:
Ultra filtrowany koncentrat białka serwatkowego/ aromat- w przypadku produktu smakowego(kakao dla smaku czekoladowego)/ kwas cytrynowy (regulator kwasowości)/ lecytyna sojowa (emulgator)/ czerwień buraczana (barwnik)/ *sukraloza (substancja słodząca)- tylko dla produktu smakowego. W przypadku niektórych smaków, zawartość białka może zmienić się +/- 1%.
OSTRZEŻENIA:
produkt zawiera białka serwatkowe otrzymane z mleka, może zawierać śladowe ilości soji i pochodnych jaja kurzego (lizozym). Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ PORCJI DO SPOŻYCIA. SUPLEMENT DIETY NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY JAKO SUBSTYTUT (ZAMIENNIK) ZRÓŻNIOCOWANEJ DIETY
Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i czystym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej. Najlepiej spożyć przed końcem – data przydatności jest jednocześnie numerem partii (patrz na zgrzewie).

Komentarze