Zalecane przez mistrzów

Witamy w TOP Sports Nutrition

O Nas

Nasza profesjonalna  przygoda ze sportami siłowymi  rozpoczęła się w 1992 roku. To były lata kiedy tworzył się  wolny rynek w Polsce a my z pasją zaczęliśmy tworzyć historie.  To właśnie u nas zaczynali swoje kariery znani zawodnicy trójboju siłowego i innych dyscyplin. Od roku  1992 współpracuje z nami niekwestionowana legenda trójboju siłowego Jarosław Olech. Kariera Jarosława  to pasmo sukcesów  osiągnięte  ciężka pracą ,determinacją oraz stosowaniem prawidłowej diety. To także wieloletnia praca trenerów i tysiące przejechanych kilometrów, setki zawodów, z których nasi przedstawiciele wracali z medalami czy tez nowymi rekordami. Wykorzystując ten dorobek  i  doświadczenie niemieckich naukowców stworzyliśmy nową linię suplementów : Seria  Jarosław Olech . Nasz produkt stworzony jest  dla profesjonalistów , jednakże pod okiem doświadczonych trenerów lub specjalistów może być używany przez wszystkich dla których wygląd  i zdrowy tryb życia nie jest obcy . Nie oferujemy państwu następnego suplementu na rynku ale towar sygnowany ,używany przez mistrzów. Co najważniejsze  nasze produkty przy prawidłowym stosowaniu są zdrowe . Wystarczy spojrzeć na naszego mistrza , który nigdy nie stosował dopingu ani żadnych niedozwolonych  preparatów. Dbamy aby jakość naszych wyrobów była zawsze na pierwszym planie i nigdy nie będziemy szukać kompromisu. Wszystkie nasze wyroby są produkowane w Niemczech pod okiem najlepszych fachowców tej branży na świecie .
Naszą firmę tworzy międzynarodowych  zespół ekspertów z dziedziny sportów siłowych , trenerów i zawodników  specjalistów z dziedziny  marketingu i farmacji przemysłowej. To przede wszystkim lata doświadczeń . My nie tylko dostarczmy sprawdzony produkt ale służymy fachową radą i naszym doświadczeniem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych stron internetowych , profilu na facebooku  oraz nowo tworzonej telewizji „Top TV” . Jesteśmy gotowi na każdą formę  współpracy i wszelkie uwagi.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Tomasz Kołaczyński
Tomasz KołaczyńskiDyrektor Zarządzający TOP Sports Nutrion w Polsce
Właściciel Klubu Sportowego Sportów Siłowych i Kulturystyki “Wiking”. 3-krotny Akademicki Mistrz Polski w Tróboju Siłowym.
Ponad 25 lat temu postanowił zrealizować swoje marzenie czyli założyć klub sportowy o profilu kulturystyczno-siłowym. Zaczynał praktycznie od zera w wynajętej suterenie otworzył pierwszą siłownie. Dziś pewnie byłaby ona za mała aby pomieścić wszystkie medale zdobyte przez jego podopiecznych. To właśnie Tomasz odkrył talent Jarosława Olecha a teraz dzięki umiejętnej polityce kadrowej jego klub jest najbardziej utytułowanym klubem w Polsce .
Jarosław Olech
Jarosław OlechSportowiec
Multimedalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata w TS,
wielokrotny rekordzista MP, ME i MŚ, medalista Word Games.
Max Cziszek
Max CziszekVideo Promotion Manager
Ze sportem związany od najmłodszych lat . Ojciec , absolwent AWF to trener koszykówki i nauczyciel .
Max jednak nie poszedł w ślady ojca lecz trenował Karate Kyokushin pod okiem senseia Krzysztofa Borowca. Przez wiele lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych gdzie pracował w polonijnych mediach w działach sportowych . Pełnił także funkcję dyrektora marketingowego w klubie sportowym White Eagle w Detroit . Teraz swoje plany realizuje w Polsce a jego marzeniem jest aby wspierać młode talenty.
Anton Fedorkin
Anton FedorkinInternet Promotion Manager
Arkadiusz Staszewski
Arkadiusz StaszewskiTrener w Klubie Sportowym Sportów Siłowych i Kulturystyki „Wiking”
Wielokrotny Mistrz Polski, WL i TS. Instruktor w Ośrodku Rekreacyjno Sportowym „Wiking”.
Ma 31 lat. W tym roku jego podopieczni zdobyli kilkadziesiąt medali na mistrzostwach Polski, Europy i świata w trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc. Jeden z lepszych fachowców tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Medalista Mistrzostw Polski i Europy. Trener personalny ciągle podnoszący swoje kwalifikacje może dlatego wiele osób widzi go jako trenera kadry narodowej. Jego żona Karolina podziela jego pasje sportowe jest tegoroczna Mistrzynią Polski Cross Fit rozgrywanych w Łodzi . Praktycznie Arka zawsze spotkacie na siłowni gdyż jest to nie tylko jego zawód ale także życiowa pasja.
Karolina Staszewska
Karolina Staszewska Motto życiowe : Dbaj o siebie i ciesz się życiem
Kilkukrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc. Posiadam uprawnienia trenera personalnego na poziomie międzynarodowym,
instruktora kulturystyki (wydane przez Ministerstwo Sportu), instruktora fitness (wydane przez Ministerstwo Sportu), trenera personalnego międzynarodowego (IFBB),sędziowskie klasy państwowej w trójboju siłowym (wydane przez PZKFiTS), TRX, Body Pump, CrossFit (trening funkcjonalny). Ukończyłam wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Przedstawiciele w Polsce

Komentarze